Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Dino Tar Star

Dino...
                                                DINO TAR STAR 
            ..... Hoď svoje srdce kamkoľvek, tvoj pes ti ho vždy prinesie....
    
 
  Dátum narodenia: 30.10.2003  
   KVH:37cm
  Hmotnosť:8kg  
  Sfarbenie: blue merle
  Kríženie: naozaj neznáme
 
   
   Dino bol nájdený pri Leviciach dňa 23.4.2004
  Asi 4 dni predtym sa pes potuloval po okolí a beznádejne hľadal svojho majiteľa ktorého už  nikdy v živote  nevidel..

   
               
 
 
 
    
 
 
Keby sa Dino dostal do iných rúk ako ku mne,  myslím že by sa noví majitelia z nového psíka celkom zbláznili. Bolo by teda možné, že by skončil znovu na ulici.A to znamená, že by sa musel dostať zas len ku mne. Jednoduho sme si súdení. Aj napriek všetkému je to ten najlepší pes na svete, ktorý má časté sklony zmiznúť skor ako otvorím volieru, o pár hodín sa vrátiť a dovliecť na dvor rôzne kosti, hlavy srniek, kože... A keď ma zbadá, celý nadšený mi ukazuje svoje nové úlovky. Inak je to  malý psík s veľkými očami a zvyčajne nema hlas, takže kto ho počul normálne štekať naozaj zažil veľký úkaz sveta. 
Nikto však tohto psa pozná tak ako ja. Je to veľmi odvážny, dominantný a hyperaktívny psík. Svoju oddanosť a vernosť prejavuje celkom inak ako ostatní psy. Práve pre to je pre mna výnimočným psom.Pažravosť je jeho ďaľšia vlastnosť.Takže keď uvidí jedlo, dá sa s ním perfektne pracovať. Je rýchly, presný a plný radosti z tréningov.Učí sa veľmi rýchlo a preto sa mi s ním cvičí veľmi dobre. Din  je dost tvrdá povaha a myslím, že jediné šťastie pri tomto ,,diablíkovi" je, že je takýto malý. Nechcem si predstavit tu katastrofu co by narobil vo velkosti nemeckého ovciaka.
 Vďačím za veľmi veľa.A to pre to, že je mojim prvým psom a je to ten najlepší pes akého som kedy mohla nájsť.
 Aj keď má veľa nedostatkov, no pre mňa to bude vždy ten najdokonalejši pes na svete. Pes, ktorý istým spôsobom zmenil môj život....samozrejme niekedy ho doslova prevratil totálne naopak....
 
 


 


 
TOPlist